Seznamte se s naším vzorcem krásy Col Du Marine Beauty Peptides Formula.Kvarteto mládí a krásy.

Jsme v Col Du Marine milujeme to, co děláme. Zpětná vazba od našich vděčných zákazníků nám dává sílu a motivuje nás k vývoji nových, ještě výkonnějších produktů pro péči o krásu zevnitř ven.


Nejprve řekněme, že jsme ještě nevymysleli pilulku věčného mládí a silný koktejl krásy je nyní realitou. Už nemusíte myslet na nepředvídatelné snímky krásy, ale můžete své tělo omladit zevnitř ven přidáním našeho nového kouzelného kosmetického koktejlu do své každodenní rutiny.


Pojďme zjistit, z čeho je náš nový Col Du Marine Beauty Peptides Formula vyroben a proč nezanechá žádné šance na věk nebo suchou pokožku.


Kromě již známé základní složky - mořského kolagenu obsahuje nový produkt několik účinných složek: nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, oxid křemičitý z bambusového extraktu a vitamin C. Je důležité si uvědomit, že všechny výše uvedené přísady nejsou obsaženy v marketingových mikroskopických dávkách, ale v poměrech použitých při klinických studiích. Produkt je dodáván ve vhodné formě zlatých sáčků po 5,26 gramu.


Stejně jako dříve lze obsah sáčku rozpustit ve vašem oblíbeném nápoji: kávě, džusu nebo bylinném čaji. Chuť je naprosto neutrální, takže nezkazí vůni a chuť vašeho oblíbeného nápoje. Nicméně, abychom byli spravedliví, je mnohem zdravější rozpustit sáček v zeleném smoothie nebo celer džusu nebo ve vodě.


Mořský kolagen není třeba nijak zvlášť představovat - je to jeden z nejpopulárnějších doplňků pro krásu a mládí. Kolagen udržuje sílu všech pojivových tkání těla, dodává pokožce pevnost a pružnost, poskytuje stabilní struktury v pokožce a udržuje tón pleti. To vše znamená, že po 25 letech, kdy se produkce kolagenu v těle zpomaluje, musíme mu jen pomoci udržet proces obnovení potřebné úrovně kolagenu. Vzorec Col Du Marine Beauty Peptides - obsahuje 5 000 mg mořského kolagenu v sáčku nebo 150 000 mg v 1 balení produktu. Takže - kolagenové peptidy slouží jako stavební kameny pro krásnou, pevnou a pružnou pokožku. Dá se ale bezpečně říci, že samotný kolagen je magická tableta, která vyléčí vše? Samozřejmě že ne, a proto přejdeme k přísadě číslo dva.


Kyselina hyaluronová (HA) je již dlouho uznávanou vlajkovou lodí kosmetiky a produktů proti stárnutí. Na rozdíl od přesvědčení, že kyselinu hyaluronovou lze podávat pouze injekčně, je však účinná také při vnitřním užívání. Pravidelný příjem kyseliny hyaluronové zvyšuje pružnost pokožky a urychluje regenerační procesy.


Jakmile je HA v těle, je nejprve zpracována střevními bakteriemi, absorbována do krevního řečiště a transportována do všech životně důležitých orgánů, včetně kůže. To vysvětluje příznivý účinek kyseliny hyaluronové na pokožku při perorálním podání.


Kyselina hyaluronová je životně důležitá látka organického původu, jejíž molekuly působí jako magnet pro částice vlhkosti, účinně je zadržují a vytvářejí tak optimální vnitřní prostředí pro správné fungování buněk.


Jen jeden gram kyseliny hyaluronové má neuvěřitelnou schopnost přilákat až šest litrů vody a zadržovat správné množství vlhkosti v tělních tkáních.


Příjem kyseliny hyaluronové stimuluje buňky fibroblastů - začínají aktivněji produkovat vlastní kyselinu hyaluronovou, čímž vytvářejí nejpříznivější prostředí pro zabudování molekul kolagenu do matrice pokožky a protahování v její struktuře, aniž by došlo k jejímu porušení, což umožňuje tělu udržovat dobrý stav pokožky déle.


Vzorec Col Du Marine Beauty Peptides - obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové v jednom sáčku nebo 3 000 mg v 1 balení produktu.


Poskytováním stálého doplňování kolagenu a prostředí nezbytného pro jeho nejlepší vstřebávání a zvlhčováním pokožky nyní bezpečně směřujeme k dlouhodobým výsledkům.


Pokud jde o třetí složku zázračného koktejlu Col Du Marine Beauty Peptides Formula, ví o ní asi každý, i když ne každý si je vědom její role při zachování krásy a mládí těla. Vitamin C je známým ochráncem našeho imunitního systému, hraje zásadní roli při produkci kolagenu a poskytuje antioxidační ochranu těla. Vitamin C také reguluje pigmentaci pokožky a pomáhá udržovat rovnoměrnou a zdravou pleť po celý rok.


Vzorec peptidů krásy Col Du Marine - obsahuje 100 mg vitaminu C na sáček nebo 3 000 mg na 1 balení produktu.


Všechny podmínky pro zlepšení pleti jsou tedy splněny, ale neuspokojíte se s dočasnými účinky?


Nyní pojďme k poslední (v neposlední řadě) složce zlatého sáčku - bambusovému extraktu, jehož stonky a listy mají samy o sobě jedinečné chemické složení: křemík, vápník, fosfor, draslík, železo, hořčík, měď, selen a zinek - to je kompletní sada mikro a makro prvků nezbytných pro pokožku; stejně jako aminokyseliny, bílkoviny, vitamíny: C, beta-karoten, riboflavin, tokoferol, thiamin, kyselina pantothenová, vitamin PP.


Na této přísadě nás nejvíce zajímalo, že extrakt z bambusových klíčků má nejvyšší obsah oxidu křemičitého ze všech dostupných zdrojů – přes 70%.


Oxid křemičitý, je přísada široce známá pro své vlastnosti podporující syntézu kolagenu. Na rozdíl od kolagenových peptidů neposkytuje oxid křemičitý snadno dostupnou „doplňovací“ bázi kolagenu. Jakmile jsou hladiny kolagenu obnoveny, funguje jako další signální prvek, který spouští vlastní syntézu kolagenu v těle, což je konečný cíl doplňku Col Du Marine Beauty Peptides Formula.


Col Du Marine Beauty Peptides Formula - obsahuje 100 mg vitaminu C na sáček nebo 3000 mg na 1 balení produktu.


Všechno, co potřebujete tuto zimu k zachování krásy své pokožky, je kosmetické kvarteto, zlatý sáček Col Du Marine.